Ansatte

Geir Jensen

Daglig Leder

920 72 269

geir@i-a.no

Bengt Nymoen

Kontormedarbeider

920 72 254

bengt@i-a.no

Jahn Magne Rinaldo-Albrigtsen

Butikkmedarbeider

969 06 221

jma@i-a.no

Stig Lilleng

Logestikksjef

920 72 270

stig@i-a.no

Chris Risheim

Butikksjef

480 21 040

chris@workx.no

Richard Larsen

Butikkmedarbeider

77 00 35 34

richard@i-a.no

Espen Johnsen

Lagermedarbeider

920 72 278

espen@i-a.no

Geir Rognså

Servicemann brann

919 02 655

gr@i-a.no

Geir holder for det meste på med kontroll og service av brannutstyr. Har du noen spørsmål angående brann eller service kontakt

Om oss


Åpningstider:
Mandag-fredag 07.30-16.00

*Legges ut informasjon vedrørende åpningstider på helligdager og  høytider på vår Facebookside.

 

Historie:

Industri og Anlegg ble startet 1986 som en butikk som leverte varer til industrien. På disse årene har vi vokst, utvidet og fornyet selskapet til å fokuserer på hardarbeidende bedrifter og privatpersoner. Vi har taklet sterk konkurranse ved å tilby kundene god service, kvalitetsvarer og et bredt utvalg produkter.  Industri og Anlegg er i ferd med å bytte navn til Workx men dette vil skje gradvis.. Industri & Anlegg As omsatte for 26 millioner i 2015.